www.pampalka.blog.cz

Blíženci

2. dubna 2007 v 18:19 |  Horoskopy
Kytice pro Blížence: Krásná a tradiční
Živel: vzduch
Základní povahové rysy: hloubavost, komunikativnost
Kladné vlastnosti: přizpůsobivost, pružnost, ctižádost, zručnost, logické myšlení, přátelskost, intuice, všestrannost, vstřícnost, sdílnost, prozíravost, objektivní pohled na svět
Záporné vlastnosti: roztěkanost, nezodpovědnost, povrchnost, nespolehlivost, neschopnost empatie, malá důkladnost, nesvědomitost, náladovost, nepřesnost, intriky
Naděje a přání: touha po změně, nová řešení, úspěch, romantická láska
Vaše obavy: stísněnost, nedostatek prostoru, neúspěch
Jste velmi různorodí. Stále se vznášíte v oblacích, rádi se necháváte unášet svojí bujnou fantazií a představivostí. Vaše mysl je rozverná a barevná, máte smysl pro humor. Vaše slova se ale někdy rozcházejí se skutky a názory okolí vás příliš nezajímají. I když dokážete vyslechnout připomínky a kritiku, neděláte to pro to, aby jste se poučili, ale naopak proto, aby jste tím podpořili svoje názory. Jste také docela neposední a máte talent průběžně měnit základní pravidla a cíle. To všechno proto, že vaší povaze je vlastní rozmanitost. Máte široký okruh zájmů a činností. Slyšíte, vidíte i cítíte daleko více než ostatní lidé. Posloucháte srdcem, zatím co váš mozek pracuje na plné obrátky.
Přitahuje okolí stejně jako královna květin, růže. Jste totiž velmi komunikativní, vaší typickou vlastností je hovornost a řečnický zápal. Nedokážete odolat pokušení občas ,,přibarvit" nějakou příhodu či zážitek, což ale nepovažujete za lhaní, ale za pouhou představivost. Růže také oprávněně přitahuje pozornost a vzbuzuje obdiv, stejně jako vy. Ve společnosti dokážete každého okouzlit přirozeností svého půvabu a elegance. Stejně tak dokáže každého okouzlit i růže, která promlouvá květy - červená vyznává lásku, růžová sympatie, bílá je výrazem pokory, žlutá přináší radost, oranžová vystihuje veselost atd. Růže byly oblíbené již ve starém Římě a Egyptě, vývojově patří mezi nejstarší rostliny. Růže je velmi univerzální květina a kombinace kde by nepůsobila zajímavě, snad ani neexistuje. Růže Blížence potěší při každé příležitosti a díky rozdvojené povaze je potěší spojení dvou či více barev a tvarů. Je překvapivé že roztěkaní blíženci jsou úspěšní v zahradničení a dokážou i malý plácek před domem změnit v zázrak plný květů. Jsou hodně vynalézavý a s oblibou experimentují. Jako jsou Blíženci milí, oblíbení a okouzlující, stejně tak je oblíbenou rostlinou na zahradě flox. Charakteristická vlastnost Blíženců, různorodost, se promítá i do květinových dekorací. Barevné spektrum květů zahrnuje tóny od bílé, přes žlutou, oranžovou, červenou až po fialovou, což umožňuje kombinace s rozmanitými rostlinami. Interiér vkusně vyzdobený kyticí z floxu, růží, ostrožky a svěže zeleného bytelu metlovitého tak dostane nový vzhled.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Manka Manka | 27. května 2008 v 9:09 | Reagovat

Proč mám pocit, že se mluví o mě? Že asi tím, že jsem blíženec? To určitě a ještě navrch na Medarda :-DD To je ta největší pomsta mé maminky :-)

2 alexa alexa | 7. července 2008 v 21:45 | Reagovat

nj.. skoro vsechno je pravda to nechapu jak to tak ekdo muze vedet:D

3 Elda1 Elda1 | 20. října 2008 v 14:02 | Reagovat

tjn na ně to teda sedí :) ale ty kytky se mi nelíbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama